Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Lokiseuranta Loggausmäärät Ulkomaat FTF:t Haasteisiin tarttuneet Suosikkipisteet Uusimmat Sijaintikartta Kunnittain Loggaustilasto Puhelinluettelo Osoite


Haastesuorittajat

[vähintään 100]   Vähintään 50   [vähintään 10]   [vähintään 5]   [vähintään 2]   [kaikki]

SijaKätköilijäSuoritetutOmatYhteensä
1.kapeka3752377
2.Toivontai3670367
3.MickieWalker3621363
4.vikiki13630363
5.tuulituuli3570357
6.ismo4853501351
7.raija4853483351
8.Katsukka3460346
9.Veke683460346
10.Eca_743400340
11.satuja3307337
12.tavi23250325
13.Maglord3240324
14.zeepia3162318
15.NH823133316
16.ipoded3104314
17.zaxa3120312
18.Take & Ilona3092311
19.Merelä Matti3046310
20.Lothark3060306
21.KirsiM3030303
22.v v a m team2960296
23.tittat2921293
24.marsten2930293
25.Oloneuvos2876293
26.Retale812891290
27.suprasami2891290
28.eastwoods2882290
29.500_XL2822284
30.Arkajalat2821283
31.pattipolvi2821283
32.dzeih2792281
33.Sonjis2780278
34.surmaka2770277
35.pipera2721273
36.Juusto-2710271
37.mcmu2660266
38.JyNu2642266
39.veehoo742660266
40.AiliLe2620262
41.Lavskrike2610261
42.LaraG2531254
43.BigBadFatCat2530253
44.suula2510251
45.hiphei2500250
46.Hipsu12480248
47.mainarit2460246
48.thaikama2433246
49.Jamboree_0092450245
50.Geopellet2420242
51.Geojusu2410241
52.Hullu_Jussi2410241
53.Chick Magnet 752390239
54.Pahvi2361237
55.roimari2360236
56.juhanili2342236
57.Qassu2360236
58.mkivimaki2341235
59.PjaP2331234
60.Torkkeli2313234
61.Nusut2331234
62.Harjus2302232
63.Linkosuo2311232
64.Mimustikka2310231
65.Kulpakko2264230
66.Mairejatutti2280228
67.fifixi2260226
68.Lanberg2260226
69.laalaa2260226
70.oh2bgn2250225
71.BomBomBom2220222
72.Rymyhomie2201221
73.finder3132135218
74.Almalaiset2180218
75.V3SKU2170217
76.Jyffe2160216
77.Eki&Sahle2160216
78.thepauliina2160216
79.makans2140214
80.KaisaP2130213
81.Haimmala2121213
82.Norppis2101211
83.matkaja2110211
84.kumpis2090209
85.Nunnu662070207
86.CeoCats2070207
87.ROTEVA2050205
88.SiniSilmä2040204
89.Lunni732040204
90.ATT021993202
91.eskari2010201
92.Tp5001990199
93.mikkopit1970197
94.Pekka-P1951196
95.Lasse Nurmi1960196
96.Ekkeri1950195
97.Lisko601941195
98.jokeri691940194
99.Viveka11940194
100.Joojada & Camomilla1940194
101.skarbo1930193
102.JeyJey87911930193
103.milde041910191
104.miisa1900190
105.Ötökkä1890189
106.MaSaKuKo1870187
107.Tenukko1870187
108.Mayachi1870187
109.PeTo661840184
110.Josula1830183
111.copperi1830183
112.Jani_ja_perhe1830183
113.vipema1820182
114.AuntPolly1800180
115.EsMiAk1791180
116.muusku1800180
117.NytNappaa1780178
118.Akka501761177
119.Aximum1770177
120.wilmaaah1770177
121.kukkaeer1770177
122.ih551750175
123.qqmuk1741175
124.anna.s1712173
125.georapo1730173
126.Marrasmus1721173
127.Mr.Perkins1720172
128.annaku1720172
129.Hanikala1710171
130.muromar1710171
131.thetomi1673170
132.makkara 19741700170
133.Wilina1690169
134.9eo1670167
135.meicu1670167
136.artomak1670167
137.vilhelmi1640164
138.geokajakki1620162
139.HRusina1610161
140.Ajosa1610161
141.Viipu1610161
142.joni&riina1610161
143.Pete_P1546160
144.TiiEliLin1554159
145.neolife14612158
146.Miestenkerho1561157
147.marlaa681570157
148.Black_Island1534157
149.Tiigeri1552157
150.Emput11551156
151.mandello1551156
152.MeKa521540154
153.krirm1540154
154.Jepponen1520152
155.Giliad1501151
156.åda1500150
157.Garmingeo1473150
158.Nortti101500150
159.DiipaDaapa1490149
160.Mito-801490149
161.Tommi_1480148
162.mamiat1461147
163.felis domestica1460146
164.Karon531442146
165.mariko721460146
166.seppo541440144
167.ruusina1440144
168.Papun poppoo1422144
169.Rhihad1430143
170.orakk+j1430143
171.Atlantis64551430143
172.aa&retti1420142
173.Angelica711420142
174.cindy671356141
175.miksu691410141
176.Ametyy1400140
177.p44v01400140
178.paulih1400140
179.Eilinen1390139
180.motskari1390139
181.HaTaTo1380138
182.hermione121380138
183.Tiklit1380138
184.FamilyKangas1380138
185.Kumiankka1380138
186.akkivi1380138
187.xREKOx1370137
188.Banda521361137
189.KirPek1370137
190.perttiv1351136
191.nannu631333136
192.TWallius1342136
193.joriini1350135
194.geolei1350135
195.AP☺1340134
196.big wood1340134
197.rtl1340134
198.WalkerJB1321133
199.TaTuMa1330133
200.Catra841330133
201.TupeJaPete1280128
202.Hattara69 + Pete1280128
203.sweetcarolin1262128
204.Team Tupus1253128
205.N10O1280128
206.0mppu1260126
207.jomadaFIN1242126
208.-NJ-1260126
209.saukko1215126
210.repo71241125
211.kuusenoksa1230123
212.UusAnu1230123
213.janiva1230123
214.*kukka*1230123
215.essiva1230123
216.JariH1220122
217.B0xHunter1220122
218.Paavaliina1201121
219.Geppana1210121
220.saamah1210121
221.katinka31210121
222.Huvilla1200120
223.rinaho1200120
224.jookiki131200120
225.Mika_N1181119
226.hytti131190119
227.TMT111190119
228.petu781190119
229.Mr.Petsku1190119
230.Goljander1171118
231.Virene1180118
232.RexParti1170117
233.mjoki1170117
234.auku121170117
235.ukkijaai1170117
236.xanilus1160116
237.Mukkelus1160116
238.kaksi_oravaa1141115
239.maripe1140114
240.ansu19691113114
241.mlatonen1130113
242.anneli891130113
243.menomi1120112
244.copohontas1111112
245.SarppaN1100110
246.Pele531073110
247.Mertzi11090109
248.pardainis1090109
249.satumh1054109
250.JHfin1090109
251.Mirtilli1071108
252.Charinda1080108
253.kaiska1080108
254.rituliisa1070107
255.mikko&sira1070107
256.Hessut1070107
257.mnmat1070107
258.Koivula51060106
259.spitko1042106
260.annu661060106
261.Tonde@1060106
262.Rotunainen1051106
263.cutty121050105
264.geomur1050105
265.Enial1030103
266.geobora1020102
267.Verkkoset1020102
268.KomisJan1010101
269.ansu751010101
270.Nestori11010101
271.Reporanka99099
272.Tebari99099
273.T/K99099
274.BeachHill99099
275.Unara99099
276.Pilli & Pulla97097
277.ehikki97097
278.Jarnen97097
279.tanjulainen97097
280.akalli97097
281.Tasipapani96197
282.ElmoGee97097
283.Kouts196096
284.Mokuskam96096
285.Maine6795095
286.aarresissit95095
287.1jone94195
288.Bacajo95095
289.Luttu93295
290.cossu294094
291.petri r92294
292.jankaja94094
293.kuosna94094
294.Hugeli1391293
295.Samsai93093
296.Jokkes93093
297.kimallus93093
298.bikingGranny93093
299.Nispu93093
300.jyrkios92092
301.GeoNasu92092
302.kithoi91091
303.reinikka91091
304.kivilaak91091
305.ekspertti91091
306.VCJIP91091
307.antero7490191
308.Ahdinko91091
309.Neilikka7791091
310.ahola88290
311.kyvetti90090
312.Mikkozzz86490
313.makisf88088
314.markkaLM88088
315.Suoranta88088
316.Hazelmead87087
317.Nepps83487
318.Louhikoru87087
319.JaMi0587087
320.Izascar87087
321.Maasama87087
322.jiijiipee85186
323.jarsat86086
324.suviss86086
325.leero36986086
326.Kalvoapina85085
327.olli.s85085
328.Trehkivan85085
329.Ehlana6484084
330.Tipsuli_1384084
331.Minara83083
332.antti-7483083
333.titsa83083
334.Jykk€81182
335.Kekkiss82082
336.Kissala80282
337.KuvaNemo78482
338.Tappara82082
339.Töppötassut81081
340.Wanhalinna79281
341.sm0778381
342.Suiami81081
343.Minenopat81081
344.white_water81081
345.Niko_Kainuu80080
346.Katjuusa79180
347.Apina6880080
348.Liitu8279180
349.iines2379079
350.eero79079
351.köpi6479079
352.jotos79079
353.mmie5378078
354.asa6778078
355.LyyPi78078
356.bobi2578078
357.anita8178078
358.Outsa77077
359.Pretty.Killswitch77077
360.PJ-King77077
361.PELET76076
362.StudioLepo76076
363.tirehtööri76076
364.MAR1L11N176076
365.markus41675075
366.Vestaali74175
367.Gievlos75075
368.taavi475075
369.geoviuhti75075
370.ams274074
371.osmi772274
372.Lelle6873073
373.thestormer73073
374.arto7373073
375.Heidiruo73073
376.kultakuru72173
377.iitii72072
378.Tero_72072
379.Erkio6171172
380.Vares & JR72072
381.weellu71071
382.Team Papu71071
383.juhhi71071
384.seko270171
385.JuMiS671071
386.Adalwinda71071
387.Trulli67471
388.Daeroni71071
389.JAS&SAL67471
390.JAS jr.71071
391.arisoft69170
392.Hellou6770070
393.Molli-Pena69170
394.KaTepi69170
395.suntio70070
396.Palmari69069
397.JM_8269069
398.Mosse9969069
399.rauski67168
400.ilanak68068
401.jonsson68068
402.Team Juntu67067
403.Ikepa67067
404.LintuPete67067
405.Juke The Rabbit67067
406.juhnu67067
407.Team HEP66066
408.millacords65166
409.gmik66066
410.simppajoki66066
411.teaeti65166
412.VeMa6766066
413.Foquitas66066
414.Mev1065065
415.taskitu65065
416.sisterwright65065
417.Redkitten65065
418.atmap65065
419.PJJ6964165
420.peksu7564165
421.MeRe65065
422.Tarya65065
423.Jakkis65065
424.Webspider7164064
425.Viisikko64064
426.Hiltsu62264
427.GruppoOrso63063
428.Powwo63063
429.jahru63063
430.Tinu123462062
431.skupe1059362
432.MikaS61162
433.BorderKolli62062
434.Tarock62062
435.aurorat61061
436.jennasalla61061
437.martsa61061
438.marjut60060
439.Remu60060
440.Saunamajuri59160
441.nokipimi60060
442.Mikluu6960060
443.neitiq59160
444.Velocy59059
445.Saniaispuu56359
446.HePuT55459
447.snadi5659059
448.Sorviset58058
449.Pekka6858058
450.1RRA58058
451.piakos54458
452.MooseM58058
453.TaMaLeLo58058
454.kape201158058
455.Keokas58058
456.mixa4657057
457.Marpalo7957057
458.Fisherman7756157
459.Duke6857057
460.weebeey57057
461.-Liena-56056
462.abcKM55156
463.AnSaMaJa7456056
464.Hämppy156056
465.Fundamental55156
466.Miukuz55055
467.ilkkarjs55055
468.ri-sa55055
469.ET1655055
470.Kuikkalintu55055
471.K.Korpi55055
472.karmanut55055
473.peteketo54054
474.NellyHi54054
475.ritalittlefox54054
476.Sy Emma54054
477.Luolanainen54054
478.tanjuli54054
479.famstrom54054
480.Ristus54054
481.Mukmelit54054
482.SammenKarhu53053
483.karhuperhe53053
484.Noyboy53053
485.Peppelotta53053
486.kilolokio53053
487.jakaranda53053
488.whocarez52052
489.mkone52052
490.sinjeto52052
491.m1k@52052
492.Kouhki52052
493.Sippe&Karppa52052
494.Mur_meli52052
495.MrBell52052
496.Viltsu51051
497.Bow more51051
498.puskailves51051
499.tssalama51051
500.TGL,50151
501.Adrata51051
502.salappa51051
503.annelko51051
504.JJJPR-racers51051
505.peltzi51051
506.crypto5151051
507.Kolmeruusu50050
508.kaanel50050
509.Marjakuva50050
510.jaakkogeo50050
511.Vintage&Wiineri50050

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 14.08.2020 10:36:15 , generating time 0.416 sec.kalatirppa