Kirjaudu:Muista minutSalasana unohtui?
Nimimerkki
Salasana:
Rekisteröidy

Valinnat


Kartalla Kartalla mobiili (beta) Jakauma Löytämättä Suosikkipisteet Hyllyllä Arkisto? Muutoshistoria Miittikalenteri Haastekätköt Vanhimmat Synttärit Lokimäärät Kätkölistat Määrän kehitys Arvioi


Löytötaulukko paikkakunnittain

Otsikkoja klikkaamalla voit vaihtaa järjestyskriteeriä.
Eri -sarake kertoo montako eri kätkötyyppiä olet paikkakunnalta löytänyt.

Esitä: Kappalemäärät | Prosenttimäärät | Prosenttimäärät (myös arkistoidut)

PaikkakuntaTradiMultiWebbikameraMysteeriLodjuGeokohdeMiittiVirtuaaliCitoWherigoC.Celeb. miittiMegaMiittiL.lessYht.Eri
Akaa103131141090100001427
Alajärvi197140171040200002356
Alavieska1163061060000001325
Alavus163150310080000002174
Asikkala128110312182000001837
Askola125120153150020001637
Aura34205005000000464
Brändö22000003000000252
Eckerö36303126001000527
Enonkoski16101002000000204
Enontekiö6430503342210001148
Espoo1248180346056806136200200911
Eura224901600120010002625
Eurajoki257280128321221321043911
Evijärvi873018290601800002247
Finström49105001000000564
Forssa1051603310100100001666
Föglö12001006000000193
Geta10001003000000143
Haapajärvi362210904106011320105919
Haapavesi1152060050100001295
Hailuoto36302008100000505
Halsua73306103030000896
Hamina270400134411823310047610
Hammarland280010104020000455
Hankasalmi68304005001000815
Hanko14940701110120001757
Harjavalta101601210261611001559
Hartola613010007011000836
Hattula148260781171201002659
Hausjärvi17521011430101040003287
Heinola3705601541013412710063610
Heinävesi7940100060210001026
Helsinki170928827352617407184014400326011
Hirvensalmi69104027120000867
Hollola3043007841321130004549
Honkajoki69405003001000825
Huittinen616020010020000815
Humppila10202006000000204
Hyrynsalmi1983050020000002084
Hyvinkää52255218531252040007999
Hämeenkyrö138110190050000001734
Hämeenlinna86683131834504310110134412
Ii892070080101001086
Iisalmi4052606600310000005284
Iitti21413032240140102003007
Ikaalinen726015006000000994
Ilmajoki2612007400120000003674
Ilomantsi225150161032200002647
Imatra4588803933136131700010009
Inari388210222926844322054511
Inkoo12580181080000001605
Isojoki60304003000000704
Isokyrö19160360060000002394
Janakkala711500318302417100011158
Joensuu149610604938115911810100229310
Jokioinen36408003010000525
Jomala8540162030500001156
Joroinen12422030106901210002597
Joutsa9551601110000001196
Juuka9020511080000001525
Juupajoki38106002000000474
Juva1221205120642920002648
Jyväskylä997118149040138361800017759
Jämijärvi32102004001000405
Jämsä51063031220412930109439
Järvenpää192280921090051003287
Kaarina33032014410182131005329
Kaavi470013102000000634
Kajaani11264702106261251100146110
Kalajoki5892004410221230106839
Kangasala52575031304190160009437
Kangasniemi352030010040000545
Kankaanpää113705620371110002188
Kannonkoski21301003000000284
Kannus143901800100000001804
Karijoki88401002000000954
Karkkila7680120070101001056
Karstula22002001100000264
Karvia11050361090010001626
Kaskinen456013003000000674
Kauhajoki2021502910121120002638
Kauhava2247064801111210003919
Kauniainen3815018009010000815
Kaustinen19241121090000002196
Keitele39205004000000504
Kemi269701900591101003577
Kemijärvi114202010171110001578
Keminmaa600080210010000815
Kemiönsaari11880702121000001486
Kempele159705100130101002326
Kerava1891605010131040002747
Keuruu48131098523312110065510
Kihniö20202005000000294
Kinnula42305005000000554
Kirkkonummi2904509841110110004518
Kitee87601300130100001205
Kittilä1389120216113110023811
Kiuruvesi36509004100000555
Kivijärvi19103004011100307
Kokemäki13050610100000001525
Kokkola780810157326519010010999
Kolari10230211461101001589
Konnevesi57102002000000624
Kontiolahti88465030216043012110013248
Korsnäs28100003000000323
Koski Tl15203102000000235
Kotka58253025823792650009909
Kouvola124610713407040325100175210
Kristiinankaupunki1131802200100000001634
Kruunupyy608130582040200006876
Kuhmo250110110090000002814
Kuhmoinen11360370030001001605
Kumlinge270010010001000394
Kuopio131612514621631468715100210011
Kuortane49413003000000605
Kurikka4253407431250000005626
Kustavi67808102100000876
Kuusamo3811402912691201005009
Kyyjärvi13001005000000193
Kärkölä46204008010000615
Kärsämäki10111104000000186
Kökar15100008000000243
Lahti9421132415602392813110174211
Laihia34736022120131122006259
Laitila138550410161100002437
Lapinjärvi544034204000000985
Lapinlahti3112506300220011004236
Lappajärvi29030254090100103337
Lappeenranta8216604131290177200141010
Lapua366900191102028001250009026
Laukaa3091303071380021004018
Lemi49207004000000624
Lemland33204012000000425
Lempäälä3643209041321031005289
Leppävirta2131203201111101002728
Lestijärvi37102002000000424
Lieksa31321053612511210042410
Lieto2012005261162400003028
Liminka8410250090001001205
Liperi64924012940200000008265
Lohja54148010821402340007499
Loimaa161140210132001002037
Loppi123160200020010001625
Loviisa1732601807251100003958
Luhanka14001003000000183
Lumijoki20003002010100275
Lumparland9000006000000152
Luoto241501200140501002786
Luumäki70207004110000856
Maalahti156503600101120002117
Maarianhamina857014011082210002208
Marttila19201002000000244
Masku1141001601100000001515
Merijärvi24101013000000305
Merikarvia1881205510150010002726
Miehikkälä57504003100000705
Mikkeli7236601861423141522500013839
Muhos15210091060100001796
Multia6013012003010000895
Muonio536030124110010908
Mustasaari448210151326315420070010
Muurame142190771080000002475
Mynämäki53004016000100655
Myrskylä15109002000000274
Mäntsälä1921605900190010002875
Mänttä-Vilppula4653605710120000005715
Mäntyharju169802700111301002207
Naantali2702103620182200003517
Nakkila594050115111000878
Nivala196502520160600002506
Nokia49149098111212410066010
Nousiainen41103002000000474
Nurmes1562402631111310002269
Nurmijärvi57555011930170221007748
Närpiö2231402200110000002704
Orimattila37444017140241100006197
Oripää33203012000000415
Orivesi21090440060110002716
Oulainen25890261050040003036
Oulu1204157160111224141115210225012
Outokumpu17660170061000002065
Padasjoki714015002000000924
Paimio1921405110140010002736
Paltamo32240500120000003434
Parainen309140600180120003957
Parikkala9320120070000001144
Parkano70404003000000814
Pedersören kunta484270121206901511007208
Pelkosenniemi453051029110100868
Pello36203013000000455
Perho42102003010000495
Pertunmaa24104006000000354
Petäjävesi754012004000000954
Pieksämäki3111303720311511004029
Pielavesi2401506410171100003397
Pietarsaari538600177341361230200012059
Pihtipudas35304004010000475
Pirkkala1781205510111101002608
Polvijärvi1641509731101110002939
Pomarkku325012005001000555
Pori77373124814150337100117411
Pornainen457011104002000706
Porvoo422540190203914251311082411
Posio56406007110000756
Pudasjärvi3101206901140110004087
Pukkila144010002001000315
Punkalaidun34001003000000383
Puolanka29490170051000003265
Puumala15890151080100001926
Pyhtää1531706820201101002638
Pyhäjoki67202012000000745
Pyhäjärvi51304108001000686
Pyhäntä21406005000000364
Pyhäranta2122007630121011003268
Pälkäne138160191280010001857
Pöytyä1201401300110100001595
Raahe60542016310260320008427
Raasepori3012402201110000003595
Raisio24620010312160101003908
Rantasalmi425013005010000665
Ranua30001005000000363
Rauma96775022831543134100134910
Rautalampi66502003000000764
Rautavaara42370182030001004546
Rautjärvi24070260040000002774
Reisjärvi65104008020000805
Riihimäki2682109301111000003956
Ristijärvi1004041040000001135
Rovaniemi502292107227016110072311
Ruokolahti52525010700121001006716
Ruovesi9130612100000001136
Rusko1275090091001001526
Rääkkylä844090040000001014
Saarijärvi111120160150000001455
Salla711080012000000924
Salo7516702631258222200115010
Saltvik25000010000000262
Sastamala3091523700130101003787
Sauvo34306103000000475
Savitaipale3860500050100001005
Savonlinna59540060120171210007288
Savukoski240010117010000445
Seinäjoki8126801513042451020010979
Sievi293805310150101003727
Siikainen262033004101000676
Siikajoki16910170030000001904
Siikalatva8020150040000001014
Siilinjärvi2611905500340110003716
Simo480040112100100676
Sipoo328330484062010004227
Siuntio11160170031010001396
Sodankylä210901810282211002729
Soini74103002000000804
Somero166100230041000002045
Sonkajärvi20820100050000002254
Sotkamo5152003320280001106007
Sottunga210100300000074
Sulkava57106002001000675
Sund34404005110000496
Suomussalmi43110700131000004535
Suonenjoki9510091061000001226
Sysmä43205001000000514
Säkylä64601600150000001014
Taipalsaari14870230090110001896
Taivalkoski97150112070000001325
Taivassalo45104004000000544
Tammela1312104110201210002188
Tampere1158165159711415241911311212713
Tervo732014004000000934
Tervola75206008000000914
Teuva399340482050000004885
Tohmajärvi1055040030100001185
Toholampi55104019020000726
Toivakka1312206211211410002449
Tornio2071216210320020103188
Turku985950343642114255711168712
Tuusniemi47806016000000685
Tuusula38741013420151110005828
Tyrnävä334014003011000566
Ulvila1991005420111210002808
Urjala551208002000000774
Utajärvi623011017000000845
Utsjoki393030122300000716
Uurainen40203002000000474
Uusikaarlepyy2261408910111300003457
Uusikaupunki220230230080000002744
Vaala2061402500120100002585
Vaasa76955031043101388100126210
Valkeakoski1372305810110700012387
Vantaa7671390409531154152300146210
Varkaus2101806211521820003559
Vehmaa12402002000000204
Vesanto12260110020000001414
Vesilahti531107103000000755
Veteli1082040040000001184
Vieremä1063070020000001184
Vihti392460214422111910069110
Viitasaari81304016000000955
Vimpeli12480371190200001827
Virolahti1381302340101011001918
Virrat2632305621150100003617
Vårdö15202001000000204
Vöyri339250119812535110052710
Ylitornio45104003000000534
Ylivieska2941404900381810004057
Ylöjärvi3874616400160011005167
Ypäjä25102003000000314
Ähtäri59505104000000745
Äänekoski17213161111412200026810

Geocache.fi on itsenäinen Suomalainen sivusto. Käyttämällä Geocache.fi -sivustoa hyväksyt sivuston käyttöehdot (27.4.2020)
Yhteydenotot     Tietosuoja- ja rekisteriseloste     Ylläpito ja kehitys Kivenalla.fi / haksu10.

Powered by the Geocaching API. Made possible through the support of Geocaching Premium Memberships, the API program gives third-party developers the opportunity to work with Geocaching HQ on a full suite of integrated products and services for the community. API developer applications are designed to work with the core services of geocaching.com and provide additional features to the geocaching community.
Geocaching Cache Type Icons © Groundspeak, Inc. DBA Geocaching HQ. All rights reserved. Used with permission.
 
Powered by

Rendered from memory 29.09.2020 11:28:29 , generating time 0.952 sec.kalatirppa